top of page

Sıkça Sorulan Sorular

Doktorumun istediği işlem sizde yapılıyor mu?

MR, Tomografi, Ultrason ile alakalı tüm işlemlerinizi kurumumuzda aynı gün içinde yaptırıp saatler içinde sonucunuzu alabilirsiniz.

Randevu almak için ne yapmam gerekiyor?

Randevularınız için iletişim numaralarımız üzerinden bize ulaşmanız yeterlidir.

Randevum olmadan işlem yaptırabilir miyim?

Sizlere daha iyi hizmet vermek ve sürecinizi hızlandırmak için randevu sistemiyle çalışıyoruz. Fakat randevunuz yoksa bile size en kısa sürede hizmet verebilmek için bize ulaşmanız yeterlidir.

Başka bir yerde çekimim oldu fakat raporlama işlemini hızlandırmak istiyorum? Ne yapabilirim?

Her nerede olursa olsun radyoloji görüntülerinizi bizimle paylaştığınız takdirde saatler içinde raporunuzu hazırlayacağız. İletişim kanalları üzerinden bize ulaşmanız yeterlidir.

Sigortam muayene ücretinin ne kadarını karşılıyor?

Anlaşmalı olduğumuz 30'dan fazla özel sağlık sigortası sayesinde işlem ücretleriniz poliçenize bağlı olarak karşılanır. Karşılama oranınızı öğrenmek için aramanız yeterlidir. 

Sigortam listede yok ne yapabilirim?

Alaşmalı kurumlarımızdan birinde sigortanız bulunmasa bile en kaliteli hizmete erişebilmeniz için birçok yardımcı paketimiz bulunmaktadır. Bize ulaşmanız yeterlidir.

Anestezili MR yapabiliyor musunuz?

Anestezili MR işlemimiz mevcuttur. İletişim kanallarımız üzerinden bize ulaştığınızda ön bilgilendirme ve birkaç soruya cevap vererek randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Açık MR mevcut mu?

Açık MR işlemimiz mevcuttur. İletişim kanallarımız üzerinden bize ulaştığınızda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Yurtdışındaki doktorum için İngilizce rapor istiyorum. Sizde mevcut mu?

İşleminiz sonunda hem Türkçe hem de isteğinize bağlı olarak raporunuzu İngilizce olarak hazırlayabilmekteyiz. 

bottom of page